У цьому розділі ми зібрали для Вас відповіді на найпоширеніші питання стосовно нашої роботи, послуг та практики.

Ми з радістю висвітлимо і Ваше питання тут, лише напишіть його через форму, що знайдете в кінці цієї сторінки.

Заборгованість – це не клеймо, а тимчасові труднощі. Уникати контактів із кредитором – невигідно. Спільно з Вами ми розробимо нові умови погашення заборгованості, які задовольнятимуть як кредитора, так і Вас.

Наш співробітник передасть відповідну інформацію кредитору. Якщо труднощі з внесенням чергового платежу виникли з поважної причини, то, як правило, кредитор йде назустріч своєму клієнтові і може змінити графік платежів, зменшити суму щомісячного платежу, тощо.

Спеціалісти Адвокатського об’єднання “SmartLex” завжди готові надати Вам інформацію стосовно можливих шляхів розвитку подій відносно Вашої заборгованості з урахуванням норм чинного законодавства та судової практики, а також інформацію щодо стану заборгованості та шляхів її погашення.

Маєте питання?

Ми з радістью та якнайшвидше відповімо на Ваше питаня. Не зволікайте, пишіть нам.

Добровільний продаж заставного майна

Після винесення судом рішення про звернення стягнення на заставне майно кредитором оголошуються прилюдні торги на придбання такого майна. При добровільній реалізації заставного майна Ви зможете уникнути судових тяжб та матимете можливість самостійно знайти покупця, домовитись про ціну, та швидше виконати боргові зобов’язання перед кредитором.