ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ БАНКІВ ТА ІНШИХ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ ПРИ СТЯГНЕННІ КРЕДИТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Адвокатське об’єднання “SmartLex” пропонує широкий спектр юридичних послуг. Компетентна команда професіоналів, у складі яких досвідчені адвокати з багаторічним досвідом роботи у сфері стягнення заборгованості, гарантує якісний комплексний супровід справ на всіх етапах стягнення від першого дзвінка боржнику до виконання рішення суду органами Державної виконавчої служби, співпраця з приватними виконавцями.

ПРАВОВИЙ СУПРОВІД ДІЯЛЬНОСТІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ І ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

Ви власник чи керівник юридичної особи або фізична особа-підприємець та час від часу потребуєте консультації кваліфікованого юриста, однак обсяг необхідної роботи недостатній для того, щоб наймати юриста в штат? Адвокатське об’єднання “SmartLex” надасть високоякісні юридичні послуги супроводу діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: аналіз та підготовка статутних документів; аналіз договорів, рекомендації щодо внесення правок; підготовка аналітичної та звітної інформації та багато іншого.

КОМПЛЕКСНИЙ ПРАВОВИЙ СУПРОВІД СПРАВ ПРО БАНКРУТСТВО

Все частіше зустрічаються випадки, коли відносно боржника порушено провадження у справі про банкрутство. Однак це ще не означає, що одразу потрібно списувати заборгованість, як безнадійну. Команда юристів Адвокатського об’єднання “SmartLex” неодноразово повертала своїм клієнтам значні суми заборгованості за наслідком представництва їх інтересів у справах про банкрутство, тому, якщо Ви опинились в подібній ситуації, зверніться до професіоналів. Ми попередньо вивчимо документи і надамо консультацію по Вашій справі, підберемо найбільш вигідну стратегію роботи в кожному конкретному випадку, підготуємо весь пакет необхідних документів, забезпечимо представництво Ваших інтересів висококваліфікованим спеціалістом.

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ СТРАХОВИХ КОМПАНІЙ ЩОДО ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ В ПОРЯДКУ РЕГРЕСУ, СУБРОГАЦІЇ

Якщо Вам потрібна правнича допомога для відшкодування шкоди в порядку регресу/суброгації, команда Адвокатського об’єднання “SmartLex” – професіонали у цьому питанні. Ви отримаєте повний комплекс юридичних послуг від аналізу справи до фактичного виконання рішення суду органами державної виконавчої служби чи приватним виконавцем (у разі необхідності звернення до суду) або консультацію щодо поетапних дій для отримання відшкодування в порядку регресу.

КОМПЛЕКСНИЙ СУПРОВІД СПРАВ НА СТАДІЇ ВИКОНАВЧОГО ПРОВАЖЕННЯ

Отримати рішення суду на свою користь – ще не означає його виконання. Адвокати та юристи Адвокатського об’єднання “SmartLex” мають багаторічний досвід співпраці з органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями. Якісна кваліфікована допомога, починаючи з підготовки заяви про відкриття виконавчого провадження та на всіх етапах примусового виконання судового рішення, гарантується.

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ У СУДАХ ПІД ЧАС ЗДІЙСНЕННЯ ЦИВІЛЬНОГО, ГОСПОДАРСЬКОГО ТА АДМІНІСТРАТИВНОГО  СУДОЧИНСТВА

Спеціалісти Адвокатського об’єднання “SmartLex” надають повний спектр юридичних послуг у представництві інтересів юридичних осіб під час здійснення цивільного, господарського та адміністративного судочинства. Проаналізувавши обставини справи ми оберемо та запропонуємо Вам найбільш вигідну стратегію для досягнення позитивного результату. Представництво інтересів юридичних осіб у судовому провадженні включає в себе повний спектр надання юридичних послуг: підготовка всіх необхідних процесуальних документів (заяви, клопотання, позовні заяви, відзиви, заперечення, пояснення, скарги тощо), безпосередня участь представника у судовому засіданні, ведення переговорів з опонентом, підготовка та погодження мирової угоди в рамках судового провадження та багато іншого.

КОМПЛЕКСНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ У СУДОВОМУ ТА ВИКОНАВЧОМУ ПРОВАДЖЕННЯХ

Команда юристів Адвокатського об’єднання “SmartLex” надає правничу допомогу фізичним особам під час здійснення цивільного, господарського та адміністративного судочинства. Послуги досвідченого адвоката або юриста – запорука Вашого успіху. Ми надамо оцінку Вашої справи, приєднаємось до процесу на будь-якій його стадії, забезпечимо безпосередню участь адвоката у судовому засіданні у будь-якому регіоні України, підготовку та подання необхідних процесуальних документів, оскарження рішень, ухвал, постанов державного виконавця тощо.

ДОГОВІРНА РОБОТА

Адвокати та юристи Адвокатського об’єднання “SmartLex” – кваліфіковані спеціалісти у галузі договірного права. Завдяки багаторічному досвіду роботи з договорами в різних сферах ми надаємо якісні послуги розробки складних та типових договорів, складання додаткових угод, оцінки правових ризиків та внесення правок у договори перед підписанням для максимального захисту інтересів своїх клієнтів.

Географія послуг

Ми не просто продаємо юридичні послуги, а з радістю допомагаємо нашим партнерам у вирішенні різноманітних правових питань по всій Україні.