Наша Команда

Команда Адвокатського об’єднання «SmartLex» складається з 8 адвокатів та 10 юристів, які мають багаторічний досвід юридичної практики у різних сферах діяльності, завдяки чому широко і професійно впроваджують набутий досвід для якісного вирішення поставлених завдань і задоволення потреб клієнтів.

Антон Лойфер

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання

У 2008 році закінчив Національний гірничий університет, спеціальність «Облік і аудит», диплом з відзнакою.
У 2014 році закінчив Національний університет «Одеська юридична академія», спеціальність «Правознавство».
З 2009 року здійснює діяльність арбітражного керуючого.
З 2018 року здійснює адвокатську діяльність.
Має понад десять років юридичної практики. Досвідчений стратег у питаннях господарського права, реструктуризації та банкрутства.

Анастасія Лойфер

Партнер, Адвокат

У 2012 році закінчила Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», спеціальність «Правознавство», диплом з відзнакою.
З 2015 року здійснює адвокатську діяльність.Має понад шість
років юридичної практики за такими напрямками: цивільні та господарські спори, стягнення кредитної заборгованості та іпотечні спори,
виконавче провадження,
банкрутство.

Андрій Гірчак

Адвокат

У 2008 році  закінчив Полтавський інститут бізнесу Міжнародного науково-технічного університету ім. ак. Ю. Бугая за  спеціальністю  “Правознавство”.
Має практичний досвід роботи у сфері стягнення заборгованості: досудові переговори, претензійно-позовна робота, контроль за примусовим виконанням рішення суду, взаємодія з органами внутрішніх справ щодо притягнення позичальників до кримінальної відповідальності та супроводження
процедури банкрутства.

Леся Кізко

Адвокат

У 2015 році закінчила Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, спеціальність «Правознавство».
Здійснює практичну діяльність понад чотири роки за такими напрямками: цивільні, господарскі спори,
стягнення кредитної заборгованості,
супровід справ на стадії примусового виконання рішення,
судове представництво у справах про стягнення у порядку регресу.

Вадим Цимбал

Юрисконсульт

У 2012 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» та здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство» та кваліфікацією юриста.
Є кваліфікованим спеціалістом у представництві інтересів фінансових установ  та супроводженні судових процесів, пов’язаних із стягненням заборгованості за кредитними договорами, забезпеченими заставою.

Юлія Ільченко

Помічник юриста

У 2018 році закінчила  Київський національний  торговельно-економічноий університеті за спеціалізацією «Комерційне право». Здобула науковий ступінь “бакалавр”. Продовжує навчання на магістратурі.
Приймала участь в наукових конференціях та має опубліковані наукові статті з цивільного, господарського, фінансового права.

Ірина Мельник

Помічник адвоката

У 2006 році закінчила Національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю “Правознавство”.
Має дев’ять років юридичного досвіду у сфері страхування: представництво страхової компанії у судовому процесі, супровід справ на етапі виконавчого провадження. Знає все про способи отримання відшкодування завданої шкоди від страхової компанії та винної особи.

Тарас Гринів

Помічник адвоката

У 2011 році закінчив Львівський національний університет імені І. Франка за спеціальнісю “Правознавство”. Має понад 10 років стажу у сферах цивільного, господарського, адміністративного права. Кваліфікований спеціаліст в питаннях стягнення заборгованості, представництва інтересів банків та фінансових установ в судах всіх інстанції та на стадії виконавчого провадження, стягнення  заборгованості в порядку регресу/суброгації в межах представництва інтересів страхових компаній.

Олена Хоменко

Помічник адвоката

У 2018 році закінчила Національний  університет державної фіскальної служби України, спеціальність «Право», диплом з відзнакою. Стаж практичної діяльності в сфері права понад три роки. Кваліфікований практик цивільного та господарського права, з легкістю аналізує складність справи та
розробляє декілька стратегій
для досягнення поставленої мети.

Єгор Троцан

Юрисконсульт

У 2008 році закінчив Харківський університет внутрішніх справ, спеціальність «Правознавство». У 2005 – 2007 року працював в Державній виконавчій
службі на посаді державного виконавця.
Має досвід практичної діяльності в банківських та інших установах щодо повернення боргів,
супроводу цивільних та
господарських справ. Висококваліфікований спеціаліст
у галузях цивільного, господарського,
адміністративного права.

Віталій Кметик

Адвокат

У 2012 році закінчив Тернопільський національний економічний університет, спеціальність “Правознавство”. З 2014 року здійснює адвокатську діяльність у сферах цивільного, господарського, адміністративного права. Представництво інтересів клієнтів на стадії судового супроводу справ щодо стягнення заборгованості, іпотечні кредити, справи про банкрутство, стягнення в порядку регресу та суброгації, супровід справ на стадії примусового
виконання рішення суду.

Олеся Янцо

Юрисконсульт

У 1999 році закінчила Ужгородський державний університет за спеціальністю “Правознавство”, кваліфікація – юрист.
З 2001 року є спеціалістом в сфері  фінансового та банківського права.
Має понад 12 років юридичної практики у судах всіх інстанцій під час здійснення цивільного та господарського судочинства у сферах стягнення кредитної заборгованості,  супровід справ на стадії виконавчого провадження,
представництво інтересів кредиторів у справах про банкрутство, стягнення в порядку регресу та суброгації.