Blog Single

30 Oct

Відтепер наші адвокати надаватимуть послуги юридичного супроводу IT бізнесу!

Керуючий партнер АО “SmartLex” Антон Лойфер та адвокат об’єднання Анастасія Лойфер успішно закінчили один з найактуальніших курсів для сучасних юристів – Digital Law 6.0!

В рамках програми були розглянуті питання специфіки IT-індустрії і різновидів IT-бізнесу,
захисту прав інтелектуальної власності та договірних відносин у сфері IT, безпеки IT-компаній,
а також юридичного супроводу IT-бізнесу і багато іншого.

ІТ право – це міжгалузевий інститут, що визначає регулювання правовідносин, ключовим елементом яких є інформаційні технології. ІТ право – це шалений мікс різноманітних норм різних галузей права, що застосовується ІТ компаніями та щодо ІТ компаній в рамках регулювання їх діяльності.

 За останні роки ринок IT послуг дуже стрімко зростає, у зв’язку з чим виникає необхідність  правового регулювання відносин, які склалися та продовжують складатися у передовій галузі економіки, пов’язаної з розвитком інформаційних технологій.

Актуальними є питання охорони та захисту інтелектуальної власності в ІТ та укладання ліцензійних договорів. Форми оподаткування та шляхи оптимізації для IT-компаній, роялті та програмна продукція, оподаткування доходів розробників, захист інтересів компанії в договорах з розробниками, основи авторського права, які застосовуються до програмних продуктів – це лише невелика кількість питань, що входили до курсу, який успішно закінчили адвокати АО “SmartLex” .

Не зупиняємось на досягнутому! Завжди йдемо вперед! Розширюємо сферу діяльності для максимального задоволення потреб наших Клієнтів!

Популярні новини

Залишити коментар